Hakkımızda

HEDEF FİNANSAL YATIRIMLAR A.Ş. HAKKINDA


Hedef Finansal Yatırımlar A.Ş. 2011 yılında halka arz, finansal rehabilitasyon, bütçeleme, finansal planlama, varlık değerleme ve diğer konularda yerel ve uluslararası şirketlere finansal danışmanlık hizmeti vermek üzere İstanbul’da kurulmuş olup, ilerleyen dönemde kurumsal kimliğine yatırımcı profilini de ekleyerek başta finans alanında olmak üzere doğrudan ve dolaylı yatırımlar gerçekleştirmeye başlamıştır.

Bu bağlamda, bağlı ortaklık ve iştirakleriyle beraber aynı zamanda bir yatırım şirketi olan Hedef Finansal Yatırımlar birey, işletme, kurum ve organizasyonlar için kapsamlı Yatırım, Varlık Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri sağlamaktadır.

Başlıca ilgi alanlarını özel sermaye yatırımları ve varlık yönetiminin oluşturduğu Şirket’in yatırımları arasındaki amiral gemileri Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Hedef Portföy Yönetimi A.Ş.’dir. KOBİ’lere öz sermaye finansmanı sağlanmasında Hedef Girişim Sermayesi girişim sermayesi sektörünün öncü ve lider oyuncularından biri iken, Hedef Portföy Yönetimi de Temmuz 2018 itibariyle yönetimi altında bulunan toplam 230 milyon TL tutarındaki fon ve varlık tutarı ile portföy yönetimi sektöründe önemli bir konumda bulunmaktadır.

Yatırım yapma ve netice almanın uzun soluklu bir süreç ve disiplin gerektirdiğinin farkında olan Hedef Finansal Hizmetler, yatırımlarında ve sunduğu danışmanlık hizmetlerinde başarıyı mümkün kılmak için en iyi bağımsız hizmet sağlayıcılarla çalışmaktadır.

NE YAPARIZ?

Uzmanlık alanlarımız hakkında bilgiler


Birleşme ve Satın Alma

Halka Arz

Maliyet Yönetimi

İş Geliştirme

Grup Yapısı ve Yatırımlarımız


Yukarıya Çık